top of page
  • Infopesa OÜ

Ülisoodne ja põhjalik alustava ettevõtja koolitus

Updated: Feb 24

Maakondlikud Arenduskeskused toetavad lisaks nõustamistele ja konsultatsioonidele alustavaid ettevõtjaid ka üle Eesti toimuvate alustava ettevõtja baaskoolitustega. 

Alustava ettevõtja baaskoolitus on ettevõtluskoolitus, mis on mõeldud inimesele, kes soovib enda äri luua. Selle käigus saab kaardistatud kõikide osalejate ärimudel, koolituse käigus toimub äriplaani koostamine ja valmib tegevuskava, mis on heaks abivahendiks ettevõtte asutamisel ja arendamisel. Osalejad saavad esmase teadmise tööriistadest, mida kasutada ettevõtluse alustamisel ning soovitused koolitajatelt enda äriidee arendamist puudutavates küsimustes.


Maakondlike arenduskeskuste kodulehe pilt alustava ettevõtja koolitus

Alustava ettevõtja baaskoolitus täidab Töötukassa ettevõtluskoolituse nõudeid ja sobib Töötukassa ettevõtlusega alustamise toetuse taotlemise nõutavaks ettevõtluskoolituseks.


SIHTGRUPP: alustav ettevõtja, ettevõtlushuviline.

TOIMUMISKOHT: erinevates maakondades või veebikeskkonnas.

OSALEMINE: osalemiseks tuleb täita ankeet, mille põhjal valitakse koolitusel osalejad. Ankeedi leiab koolituskalendrist: vali maakond, kus soovid osaleda ning kliki registreerimiseks vastavalt lingil.

HIND: alates 65€


Alustava ettevõtja baaskoolitus kestab 8 päeva (56 akadeemilist tundi), mille raames käsitletakse kõiki alustava ettevõtja jaoks olulisi mooduleid:


  • I moodul: Strateegiline planeerimine väikeettevõttes

  • II moodul: Turundus ja müük

  • III moodul: Finantsjuhtimine ja -planeerimine

  • IV moodul: Juhtimine. Äriplaanide esitlused

2024.aasta koolituskalender on leitav siin


Olen isiklikult selle koolituse varasemalt läbinud ning väga soovitan! Eriti, kui äriidee või selle alge on olemas, siis see on suurepärane kontsentreeritud viis see algne idee korralikult läbi mõelda, vajadusel kohandada ning kaardistada edasine tegevusplaan idee elluviimiseks.

Lisaks on ääretult väärtuslik ka koolitusel loodud kontaktide võrgustik (võimalikud tulevased koostööpartnerid või lihtsalt inspireerivad isikud), mistõttu võimalusel soovitan valida saalikoolituse versioon! 


Kui aga praegune koolitusaeg Sulle kohe kuidagi ei sobi, kuid ettevõtlusega alustamise julgustust või täiendavat infot vajad, siis võid julgelt meiega ühendust võtta ja saame kõigis neis ja teistestki ettevõtlusteemades Sind nõustada ja abistada!

1 view0 comments

Comments


bottom of page