top of page

MEIST

Meil on pikaajalised ja mitmekülgsed kogemused erinevatel ettevõtlusteemadel

Oleme üksteist teadmiste ja kogemustega täiendav tandem: tütar ja ema, Airika ja Aili.
Meil mõlemal on majandusalane haridus ning pikk ja mitmekülgne väikeettevõtlusalane töö- ja juhtimiskogemus.

 

Kahepeale kokku oleme viimaste aastakümnete jooksul olnud seotud ligi 50 ettevõttega erinevates rollides - seda nii tavatöötajana, omanikuna, juhtkonna liikmena, lähikondsena, kui ka nõustaja ja mentorina. 


Oleme seeläbi omandanud laia ettevõtlusteemade silmaringi ja praktilised kogemused ning koondanud need tegevused nüüdsest ühtselt Infopesa alla kokku ning valmis sind igakülgselt erinevate ettevõtluse alustamise ja ettevõtte kasvatamisega seonduvate küsimuste ja teemadega nõustama ja abistama!

Airika Lainoja cv ja tööelu kirjeldus
Aili Kangro cv ja tööelu kirjeldus

Meie missioon

Infopesa missiooniks on olla inimestele ettevõtlusteekonnal nõu ja jõuga toeks. Aitame nii neid, kes alles oma äriideed välja töötavad, ka kes juba ettevõtlusega valmis alustama on kui ka neid, kel ettevõte juba olemas, kuid vaja teha uusi julgeid samme selle kasvatamiseks ja edasiarendamiseks.

Meie peamine eesmärk on ettevõtlike inimesi selles protsessis lisaks reaalsete vajalike teadmiste ja oskuste jagamisele ka julgustada, innustada ja moraalselt toetada. Nii nagu me ise oleme seda toetust ja julgustust vajanud :)

Omast kogemusest kinnitame, et isegi majandusalane haridus ei ole paraku piisav, et osata koheselt ettevõtlusmaailmas õigeid samme teha - et teised kogenud ettevõtjad ja nende nõuanded, juhendamised ja toetus oli ka meile alustajana väga oluline. Seega kutsume Sind tegema esimest sammu ja tulema meie esmasesse TASUTA konsultsatsiooni! 

bottom of page