top of page
Infopesa tasuta esmane konsultatsioon (1).png

Tasuta esmane konsultatsioon

Meil on hea meel, et oled huvitatud esmasest tasuta ettevõtluskonsultatsioonist! Ettevõtlusega seotud teemad võivad tunduda eemalt vaadates midagi keerulist ja rasket, kuid tegelikult igaüks saab hakkama, kui tahe ja pealehakkamine on olemas!


Samas, kõike uut ei pea alati üksinda ja omaette pusima ning kõiki vigu omal nahal järgi proovima. Mentor ja nõustaja teeb uued algused kergemaks ja arengu kiiremaks, kui see üksi üritades oleks ning assistent saab vabastada Sulle aega tegevustest, mida Sa ei naudi või lihtsalt ei soovi ise teha.


Just selleks me siin Infopesas Sinu jaoks olemas olemegi! Valmis Sind igakülgselt juhendama, õpetama ja abistama ning Sinu töökoormust kergendama.

Kes me oleme ja millised on meie varasemad kogemused selles valdkonnas, saad lugeda SIIT! Põhjalikuma kirjelduse meie poolt pakutavatest teenustest koos näidetega leiad SIIT.

Kliki allpoololeval nupul, et täita ära tasuta konsultatsioonile registreerimise küsimustik või saada meile vabas vormis kiri aadressil infopesa(ät)infopesa.ee.  Vastame Sinu soovile esimesel võimalusel ning pakume välja võimaliku aja ja viisi kohtumiseks.

"Parimad juhendid ei ole ainult raamatutes; sageli on nad inimesed, kes on juba kõndinud teekonnal, mida sina alles alustad. Ärinõustaja ja mentor on nagu kaaslane sellel teekonnal – ta aitab sul leida tee, pakub tuge rasketel hetkedel ja jagab rõõmu edu saavutamisel."

bottom of page