top of page
  • Infopesa OÜ

Tasuta ettevõtlusalane nõustamine maakondlikes arenduskeskustes

Updated: Feb 25

Mitte alati ei pea alustama ettevõtlusalase nõustamisega tasulistest teenustest. Euroopa Regionaalarengu Fondi toel toimiv MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused pakuvad tasuta ettevõtlusalast nõustamist  15 keskuses üle Eesti (asuvad igas maakonnas). Neil on kokku 47 ettevõtluskonsultanti, kes pakuvad igakülgset ettevõtlusalast nõustamist alates äriidee välja töötamisest kuni ekspordiga alustamiseni.

Maakondlike arenduskeskuste võrgustik Eestimaa kaardil

Pakutakse kolme erinevat nõustamist:

  • Konsultatsioonid alustavale ettevõtjale

  • Konsultatsioonid tegutsevale ettevõtjale

  • Starditoetuse nõustamine

Maakondlikes arenduskeskustes on võimalik saada konsultatsioone eesti, vene ja inglise keeles.


Täpsemat infot ja kohtumise broneerimine: https://www.arenduskeskused.ee/ettevotlusalane-noustamine/


Nad korraldavad ka igas maakonnas mentorklubisid,  mis on laiapõhjaline mentorlusprogamm alustavatele ettevõtetele, et õppida tegutsevate ettevõtjate kogemusest. Tegevused on eelkõige suunatud ettevõtetele, mis on tegutsenud 1-3 aastat. Rohkem infot leiab siit


Samuti on nende blogis väga palju asjalikke artikleid ettevõtjana alustamise teemal, millega tasub alustaval ettevõtjal kindlasti tutvuda.


Kindlasti tasub jälgida ka Arenduskeskuste piirkondlike osakondade sotsiaalmeedia lehti Facebookis ja Instagrammis, sest sedasi oled jooksvalt kursis, kui nad korraldavadinfopäevi ja seminare erinevate toetusmeetmete kohta info jagamiseks või mõnest muust ettevõtjale kasulikust projektist või üritusest.


Oleme ise ja on ka meie kliendid saanud neilt korduvalt väga palju abi, eriti just erinevate toetuste taotlemiste osas konsulteerides.

10 views0 comments

Kommentare


bottom of page