top of page
  • Infopesa OÜ

Maksu- ja tolliameti tegevusjuhised alustavale ettevõtjale

Updated: Feb 25

Eesti Maksu- ja Tolliamet (MTA) on ettevõtja jaoks üks väga oluline partner ning kuna seaduse mittetundmine ei vabasta selle seaduse täitmise vastutusest, siis tasub end maksuteemadega aegsasti kurssi viia. 


Et alustaval ettevõtjal oleks maksuteemades lihtsam orienteeruda, on MTA sellele lehele koondanud alustavale ettevõttele enim vajaliku info arvestuse pidamise, deklaratsioonide esitamise ning maksude tasumise kohta, samuti esmase info käibemaksukohustuslastele. Lisaks leiate sealt nõuanded äripartneri tausta kontrollimiseks, uue või kasutatud sõiduki ostmiseks ning sõidukitega seotud maksukohustuste täitmiseks, ettevõtlustoetuste taotlemiseks jne.


MTA veebilehel käsitletavad olulisemad teemad:Ka Maksu- ja Tolliameti infotelefonilt ja e-maili teel saab neilt alati julgelt täiendavat infot küsida, kontaktandmed leiad siit:

Maksuameti klienditoe kontaktandmed

Kui aga vajad mõne maksuteema osas täiendavaid selgitusi ja konsultatsiooni, siis võid meiega julgelt ühendust võtta - seletame kokkuvõtlikult ja lühidalt Sulle ära kogu alustava ettevõttega seotud olulisema maksuloogika ja sellega kaasnevad nõuded ja kohustused ning vajadusel aitame ka esimestel kuudel vajalikke maksuarvestusi ja deklaratsioone esitada!


5 views0 comments

Kommentare


bottom of page